TONDACH® Acoperișuri durabile și frumoase, în mod natural!

Echipa de vânzări TONDACH®

Zona Nord-Vest 

Director Vânzări (responsabil jud. Timiș)

Ciprian Alda

Tel. 0269/253 304
Fax 0269/253 396
E-Mail: ciprian.alda@tondach.ro 

Reprezentanți teritoriali

Arad, Bihor, Satu-Mare, Maramureș, Sălaj, Cluj
Dorin Legman
Mobil: 0742 020 339
E-Mail:  dorin.legman@tondach.ro

Mureș, Harghita, Covasna, Brașov, Bistrița-Năsăud 
Adrian Jijie
Mobil: 0742 020 338
E-Mail:  adrian.jijie@tondach.ro

Sibiu, Alba, Hunedoara, Caraș-Severin
Nicolae Fulea
Mobil: 0747 088 443
E-Mail:  nicolae.fulea@tondach.ro

 

Zona Sud-Est

Director Vânzări

Tel. 0269/253 304

Fax 0269/253 396

Reprezentanți teritoriali

Suceava, Neamț, Bacău, Vaslui, Iași, Botoșani
Radu Bojian
Mobil: 0741 111 157 
E-Mail:  radu.bojian@tondach.ro

București și Ilfov Nord, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Vrancea, Galați, Brăila
Cristian Neagu
Mobil: 0745 755 676
E-Mail:  cristian.neagu@tondach.ro

București și Ilfov Sud, Constanța, Tulcea, Călărași, Giurgiu, Ialomița, Teleorman
Adrian Căzănaru
Mobil: 0747 088 440
E-Mail:  adrian.cazanaru@tondach.ro

Vâlcea, Gorj, Dolj, Olt, Argeș, Mehedinți
Ovidiu Roșca
Mobil: 0742 020 340
E-Mail:  ovidiu.rosca@tondach.ro