TONDACH® Acoperișuri durabile și frumoase, în mod natural!

Echipa de vânzări TONDACH®

Zona North Vest 

Director Vânzări (responsable Jud. Timiş)

Ciprian Alda

Tel. 0269/253 304
Fax 0269/253 396
E-mail: ciprian.alda@tondach.ro 

Reprezentanţi teritoriali

Arad, Bihor, Satu Mare, Maramureş, Sălaj, Cluj
Vlad Ilies
Mobile: 0742 020 339
E-mail:  vlad.ilies@tondach.ro

Mureş, Harghita, Covasna, Braşov, Bistriţa-Năsăud 
Adrian Jijie
Mobile: 0742 020 338
E-mail:  adrian.jijie@tondach.ro

Sibiu, Alba, Hunedoara, Caraş-Severin
Nicolae Fulea
Mobile: 0747 088 443
E-mail:  nicolae.fulea@tondach.ro

 

Zona Sud-Est

Director Vânzări

Tel. 0269/253 304

Fax 0269/253 396

Reprezentanţi teritoriali

Suceava, Neamţ, Bacău, Vaslui, Iaşi, Botoşani
Mihai Cabiniuc
Mobile: 0723 624 357  
E-mail:  mihai.cabiniuc@wienerberger.com

sau

Ciprian Savin

Mobile: 0727 737 820

E-mail: ciprian.savin@wienerberger.com

Bucureşti şi Ilfov North, Dâmboviţa, Prahova, Buzău, Vrancea, Galaţi, Brăila
Cristian Neagu
Mobile: 0745 755 676
E-mail:  cristian.neagu@tondach.ro

Bucureşti şi Ilfov Sud, Constanţa, Tulcea, Călăraşi, Giurgiu, Ialomiţa, Teleorman
Adrian Căzănaru
Mobile: 0747 088 440
E-mail:  adrian.cazanaru@tondach.ro

Vâlcea, Gorj, Dolj, Olt, Argeş, Mehedinţi
Ovidiu Roşca
Mobile number: 0742 020 340
E-mail:  ovidiu.rosca@tondach.ro